Zimowa sesja narzeczeńska w Sopocie

Collapse Show info

Dlaczego warto wykupić sesję narzeczeńską u swojego fotografa ślubnego?

  1. Sprawdzicie, jak idzie Wam przed obiektywem, który profil jest lepszy, jakich min lepiej nie robić.
  2. Doświadczenie w pozowaniu przełoży się na poczucie komfortu w dniu ślubu, obiektyw nie będzie Was już tak peszył.
  3. Poznacie lepiej fotografa, kim jest, jaki ma styl pracy, dzięki temu będziecie lepiej rozumieć się w dniu ślubu. Uwierzcie, takie porozumienie naprawdę przekłada się na jakość reportażu ślubnego!
  4. Ocenicie jakość zdjęć na własnej skórze, dosłownie i w przenośni, tzn. czy stosowany retusz i kolorystyka pasują do Was. Patrząc na zdjęcia w portfolio można je widzieć znacznie łaskawiej niż te, które samemu się zamówi.
  5. Zdjęcia z sesji możecie wykorzystać do druku zaproszeń, dekoracji sali weselnej lub dać rodzicom w prezencie.
  6. W trakcie ślubu fotograf wykona Wam mnóstwo zdjęć. Warto mieć pamiątkę także z innego okresu życia. Sesję narzeczeńską możemy zrobić nawet półtora roku przed ślubem, a najpóźniej miesiąc przed.
  7. Sesja narzeczeńska może zastąpić sesję ślubną, jeśli jej wykonanie nie jest możliwe (np. gdy nie chcecie pozować w oficjalnych strojach albo prosto po ceremonii wyjeżdżacie za granicę). Jeśli ślub jest zimą, sesję narzeczeńską warto zrobić latem i odwrotnie, żeby zdjęcia w albumie były różnorodne.
  8. Termin swojego ślubu możecie zarezerwować już po obejrzeniu zdjęć z sesji narzeczeńskiej! Macie okazję upewnić się, czy wybrany fotograf jest tym właściwym…

Do tych 8 powodów, dla których warto pomyśleć o sesji narzeczeńskiej, dorzuciłabym jeszcze jeden! (Jakby było ich  jeszcze mało ;) ):

Sesję narzeczeńską możecie zamówić osobno (bez zamawiania fotografii ze ślubu) lub wkomponować ją w dowolny pakiet ślubny. W pakiecie podstawowym kosztuje ona 30% mniej a w pakiecie rozszerzonym aż 50% mniej!

Odpowiedzcie sobie sami, czy warto :)

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *