Sesja fotograficzna w prezencie – zdjęcia na plaży i molo w Gdyni Orłowie

Collapse Show info

Voucher na sesję zdjęciową – baby shower / sesja rodzinna

Historia tej sesji jest naprawdę długa, bo zaczęła się jeszcze przed narodzinami szkraba, którego widzicie na zdjęciach. Kochana ciocia i jej przyjaciółki zakupiły u mnie voucher na sesję zdjęciową, którą podarowały mamie Adasia na baby shower jeszcze w zeszłym roku, dokładnie w mikołajki. Zdjęcia miały się odbyć jako typowa sesja noworodkowa, 2 tygodnie po tym, jak Adaś pojawił się na świecie. Niestety najpierw moja choroba, później zdrowie maluszka nie pozwoliło nam się spotkać. Potem… pandemia, zakaz kontaktów, zdjęć, a gdy w końcu mogliśmy się spotkać, nie dopisywała pogoda. Niestety w Trójmieście nie było lata tego lata. Chmury, deszcz, wiatr i brak słońca. Udało nam się szczęśliwie umówić pomiędzy jedną a drugą falą deszczu, dopiero we wrześniu.

Sesja fotograficzna w prezencie – dlaczego warto kupić voucher u Aleksandra Polkowska Zdjęciarka:

Dlaczego o tym mówię? Bo jest to idealny przykład na to, jak podchodzę do organizacji sesji zdjęciowych. Zdrowie i bezpieczeństwo modeli jest dla mnie najważniejsze. Nigdy, zwłaszcza na sesji z małym dzieckiem, nawet wtedy gdy o koronawirusie nikt jeszcze nie słyszał, nie pojawiłabym się przeziębiona, zakatarzona i nie zmuszałabym do pozowania niewyspanych, będących nie w humorze modeli i klientów. Sesja to wspaniałe wydarzenie, zabawa, którą chcę by moi klienci miło wspominali, nie tylko fotografie w ramce i nie tylko pieniądze się liczą. Wiem, że nie jest to powszechna praktyka wśród fotografów. Liczą się terminy, niekorzystnej sesji nie ma często na kiedy przełożyć i robi się w je w deszczu, o dziwnych porach, godzinach, na siłę, szybko, między jedną rodziną a drugą.

U mnie zadatek, czy też wykupiony bon nie przepada. Voucher na sesję fotograficzną podarowaną w prezencie ważny jest aż rok od momentu zakupu, co da pewność, że uda się umówić w końcu na jakiś termin. Ponadto, sesję w plenerze można za niewielką dopłatą wymienić na sesję w studio, gdzie pogoda czy godzina nie mają znaczenia.

Nigdy też nie umawiam więcej niż 1 sesji na jeden dzień, dzięki czemu podczas zdjęć nie ma pośpiechu, nie spieszę się do kolejnych klientów, mogę poświęcić każdej rodzinie tyle czasu, ile jest potrzebne. To ważne zwłaszcza w pracy z małymi dziećmi, one nie zawsze mają dla nas cierpliwość i nie zawsze są pozytywnie nastawione do atrakcji zapewnianych im przez dorosłych.

Sesja fotograficzna w prezencie:

  • voucher na sesję ważny aż rok od daty zakupu
  • możliwość przełożenia terminu bez obaw
  • możliwość wymiany sesji plenerowej na studyjną
  • możliwość wymiany tematu sesji na dowolny (np. z sesji noworodkowej na rodzinną)

Zobacz wzory voucherów na święta 2020 > 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *