Kolno. Przygotowania do ślubu

Collapse Show info

Przygotowania to mój ulubiony moment z dnia ślubu. Miło jest patrzeć zwłaszcza na Panny Młode, co robią, by tego dnia wyglądać jak najpiękniej. Lubię obserwować, jak krok po kroku powstaje ich makijaż i fryzura i jak z każdą chwilą stają się pewniejsze siebie. A pewność ta czyni je jeszcze piękniejszymi!

Zdjęcia te wykonałam podczas współpracy z Izabelą i Hubertem, których ślub odbywał w sierpniu 2014 roku w Kolnie. Był to dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłam towarzyszyć im przez cały dzień. A był to przecież najważniejszy dzień w ich życiu! W domu Panny Młodej panowała magiczna atmosfera. Z jednej strony spokój, z drugiej gwar przewijających się przez dom ludzi. I piękne popołudniowe światło, które wpadało przez uchylone okno i otwarte na oścież drzwi. Klimatyczne światło w fotografii jest według mnie najważniejsze! Tego dnia miałam szczęście, nie zabrakło mi ani ciekawego światła, ani ciekawych wydarzeń, które stały się treścią moich ślubnych kadrów.

Jeśli szukasz fotografa ślubnego i podobają Ci się zdjęcia, jakie wykonałam dla Izy i Huberta, napisz do mnie lub zadzwoń. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w Twoim albumie również pojawiły się piękne fotografie. Pracuję na terenie całej Polski, zwłaszcza w jej północnej części: Podlasiu, Mazurach, Kaszubach i Pomorzu.

Łomża, fotograf wesele

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *