Plenerowy ślub w Hotelu Hubertus – dużo zdjęć i inspiracji

Collapse Show info

Ten plenerowy ślub w Hotelu Hubertus zapadnie mi na długo w pamięć.

Plenerowe śluby nie zdarzają się często. Przeważnie fotografuję jeden, góra dwa takie wydarzenia w roku. Uwielbiam je najbardziej na świecie. Dzienne światło, romantyczny nastrój, nikomu nie przeszkadza chodzący dookoła fotograf, bo nie zakłóca poważnej, katedralnej modlitwy ani kazania, podczas którego musimy stąpać na palcach. Nie ma też często zagraconych i ciasnych ścian urzędu cywilnego i Marsza Mendelssohna grającego z radiomagnetofonu. Na ślubie Natalii i Bartka podczas ich plenerowy ślub w Hotelu Hubertus było dokładnie tak jak można sobie wymarzyć. Zielono, słonecznie, przyjaźnie i pachnąco.

Niedaleko stajni, pomiędzy labiryntem żywopłotów, nad starodawną fontanną…

Cała impreza działa się w jednym miejscu. Najpierw przygotowania w hotelowym pokoju, pięknym i eleganckim. Potem ceremonia w zielonym ogrodzie nad stawem i na koniec tańce w restauracji połączonej z oszkloną werandą. Niesamowite wrażenie wywarł na mnie moment podania tortu weselnego, który państwo młodzi kroili na dworze! W romantycznym świetle, które biło od znajdującej się w środku ogrodu starodawnej fontanny, pomiędzy ogromnymi zielonymi żywopłotami ze światłami okien w oddali… Sceneria niczym z bajki. Zdradzę Wam ciekawostkę. Część pokoi dla gości weselnych Hotelu Hubertus znjaduje się nad stajnią! Przez okno słychać było rżenie koni a przed budynkiem unosił się swojski zapach wsi.

Piwonie i róże

Piękne kwiatowe dekoracje wykonane przez Botanica&art dopełniały całości. Piwonie i róże były wszędzie. Na stołach, w bukiecie panny młodej, w ogrodzie, na krzesłach, na menu, we włosach, na słodkim stole, dosłownie wszędzie.

Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie mi się tam kiedyś zjawić, czy to roli gościa czy jako fotograf ślubny. Polecam wszystkim parom młodym to wyjątkowe miejsce!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *