kim jest Zdjęciarka?

13565451_1160592940637844_241982624_n

Aleksandra Polkowska:

Osobowość

Mówią, że mam zachłanne oczy, bo wszędzie widzę zachwycające rzeczy, obok których inni przechodzą obojętnie. Jestem chytra zwłaszcza na ludzkie uśmiechy, które łapię w aparat co do jednego :) Prawdziwe i szczere ludzkie emocje to coś, co jako reporter lubię najbardziej.

Podejście do pracy

Wrażliwe oko portrecisty i refleks reportera to nie wszystko, co mam do zaproponowania. W każde zlecenie wkładam całe serce, ogrom wrażliwości i pracowitości, żeby widzieć Wasze uśmiechy nie tylko w trakcie weselnej zabawy, ale też w momencie, kiedy otworzycie album ze zdjęciami zadowoleni z efektów.

Doświadczenie

Nie jestem fotografem z przypadku. Pracowałam między innymi dla Radia Plus, portali internetowych Dlastudenta.pl i CDN, dla różnych komórek Uniwersytetu Gdańskiego, np. „Gazety Uniwersyteckiej” i w Wirtualnej Polsce. Prowadziłam także bloga o fotografii i sprzęcie foto&video dla sklepu Cyfrowe.pl. Mam wiedzę i wykształcenie stricte fotograficzne, a na swoim koncie osiągnięcia w konkursach. Możecie mi zaufać :)

Styl pracy

Sesje zdjęciowe wykonuję w studio, w plenerze lub wnętrzach. Powstają one we wszystkich warunkach pogodowych, okrągły rok. Robiłam już zdjęcia fruwając (na paralotni), pływając (na jachcie – sterując kolanem, a w rękach trzymając aparat), nie było mnie jeszcze tylko pod wodą, chociaż mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu.

Umiejętności

Wykonuję sesje portretowe, beauty, fashion, korporacyjne/wizerunkowe, rodzinne, dziecięce, ciążowe oraz reportaże z wydarzeń kulturalnych, eventów firmowych i rodzinnych uroczystości. Wyjątkowym połączeniem portretu i reportażu jest w moim repertuarze fotografia ślubna (reportaż z uroczystości + sesje plenerowe).