Jesienna sesja ślubna w Parku Oliwskim

Collapse Show info

Każdy fotograf ślubny z Gdańska zna to miejsce jak własną kieszeń. Piękne o każdej porze roku, jesienią zwłaszcza. Park Oliwski, bo o nim mowa, to wspaniałe miejsce na sesję ślubną. Wiele zakamarków i zakątków nadaje się na tło zdjęć, a słońce prześlizguje się między gałęziami jego starych drzew w magiczny wręcz sposób. Chciałabym móc powiedzieć, że miejsce to jest tak piękne, że zdjęcia robią się same, jednak to nie do końca prawda. Park Oliwski, jak każde miejsce, wymaga indywidualnego podejścia. Na przykład cierpliwości do przechodniów i skupienia, by nie popaść w banał. Sesja ślubna w Parku Oliwskim to nie zawsze drętwe portrety w tych samych miejscach. To często bieganie pomiędzy krzakami w poszukiwaniu tego, co najlepsze. Światła, nastroju, kolorów, ciekawych roślin i miejsc bez tłumów, bo niestety, ale wielu zwykłych mieszkańców Trójmiasta jak i tutejszych fotografów ślubnych ceni to miejsce do tego stopnia, że przy ładnej pogodzie park jest wręcz przeludniony.

Sesja ślubna w Parku Oliwskim – czy to dobry pomysł?

Mimo iż wielu uważa to miejsce za dość oklepane i opatrzone, to cieszę się, że raz na jakiś czas udaje mi się tam wrócić z aparatem i odkrywać je na nowo. Przynajmniej raz w roku, a bywa, że częściej, jestem w Parku Oliwskim z młodą parą na sesji. Zobaczcie zdjęcia, jakie powstały w październiku przy apogeum jesieni, gdy cała roślinność buchnęła swoimi najpiękniejszymi kolorami. Dajcie znać w komentarzach, czy zdjęcia Wam się podobają i czy sami też wybralibyście park na tło do Waszej sesji.

Gdzie zrobić plener ślubny w Trójmieście?

Serdecznie zapraszam Was na sesje ślubne w Parku Oliwskim! Jeśli zastanawiacie się, czy warto, mam nadzieję, że moje zdjęcia Was do tego przekonają. W Parku Oliwskim możemy wspólnie wykonać nie tylko sesję ślubną, ale również rodzinną z Waszymi pociechami lub portretową czy narzeczeńską, gdy będziecie chcieli być sami albo tylko we dwoje.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *