Fotograf z pasją na Twoim ślubie

Collapse Show info

„Jesteś magiczną Panią fotograf!!!!  Podoba mi się każde zdjęcie!  Są meeega! Kiedyś usiądę na tarasie w bujanym fotelu z albumem na kolanach i z uśmiechem na ustach będę wspominać ten dzień  oczywiście nie zapominając o autorze tych zdjęć! Olu dziękuję za cudowną pamiątkę!”

Takie słowa przeczytałam ostatnio pod swoim wpisem na facebooku (www.facebook.com/zdjeciarka), w którym podzieliłam się z użytkownikami tego portalu kilkoma kadrami ze ślubnej sesji plenerowej Izy i Huberta. To komentarz Panny Młodej po tym jak zobaczyła mój materiał przygotowany dla nich. Takie słowa to miód na moje serce. Największa satysfakcja z pracy. Może nie jest to popularne stanowisko i zabrzmi jak slogan reklamowy, ale zadowolenie moich klientów jest dla mnie naprawdę najważniejsze. Ważniejsze od pieniędzy, które otrzymuję za swoją pracę.

Oprócz wiedzy zdobytej w szkole fotograficznej i doświadczenia, jakie dało mi prawie 5 i pół roku intensywnego fotografowania, wkładam  w każde zdjęcie, jakie robię, całą siebie. Żeby zajmować się fotografią, trzeba to kochać! Niezwykle miło jest usłyszeć, że ktoś to docenia.

Wybierając fotografa na swój ślub postaw na kogoś z pasją <3 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *