Elegancka sesja ciążowa na tle zabytkowej gdańskiej restauracji

Collapse Show info

Najpierw była sukienka. Ciążowa, soczyście czerwona i elegancka, niczym na bal. Tak spodobała się w sklepie Natalii, że nie potrafiła jej sobie odmówić. Tylko… pojawił się problem. Jak ją wykorzystać, żeby nie mieć poczucia wyrzuconych w błoto pieniędzy? I tak oto pojawił się pomysł na elegancką sesję zdjęciową. Każdy pretekst jest dobry, żeby zrobić piękne zdjęcia. A ta sesja na tle innych wypadła naprawdę wyjątkowo.

Natalię i Krystiana znałam już wcześniej. Spotkaliśmy się rok temu w październiku na ślubnej sesji plenerowej. Ucieszyłam się, słysząc, że ich rodzina niebawem się powiększy i że zarówno przed porodem jak i po chcą spotkać się ze mną na sesji. Uwielbiam, gdy do mnie wracacie! Przyszłej mamie bardzo zależało, żeby ta sesja ciążowa była inna niż wszystkie, elegancka i gustowna. Na sesję w plenerze było już za zimno (jesień), więc długo i uważnie szukaliśmy lokalu, którego wystrój będzie pasował do naszej koncepcji. W końcu trafiliśmy na restaurację Pod Łososiem. Mieszcząca się przy ulicy Szerokiej w Gdańsku zabytkowa restauracja zrobiła na nas ogromne wrażenie. Drugą część sesji zrobiliśmy w bardziej intymnym klimacie, w domu u Natalii i Krystiana.

Jestem ciekawa, co powie Franuś, gdy zobaczy siebie kiedyś na tych zdjęciach. Czy spodoba mu się mama w czerwonej sukni i czy będzie lubił łososia? :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *